Biz Kimiz

Cüneyt Kazokoğlu ve Alptekin Başkır

Cüneyt Kazokoğlu ve Alptekin Başkır

Dağ Bisikleti sporu ile ilgili her konuda önde gelen bir referans ve paylaşım noktası olmayı amaçlayan MTBTR Mart 2001’de yayın hayatına başladı. Alternatif yaşam ve spor konusunda ülkemizde yaşanan içerik eksikliğini gidermeyi temel alarak yayın hayatına başlayan MTBTR, 15 senelik uzun bir yolculuktan sonra bugün Türkiye’de dağ bisikleti sporunda ilk akla gelen yayın platformlarından biridir.

Biz aramızda MTBTR demeyi uygun buluyoruz. Türkiye’de “Dağ Bisikleti Türkiye” adı altında okuyucularıyla buluşan MTBTR yurtdışında da “Mountain Bike Turkey” adıyla takip ediliyor.

Temel bilgi olarak bisiklet kullanan toplumların daha sağlıklı, huzurlu ve üretken olacağından hareket eden MTBTR bu “hayat tarzı”nın yaygınlaşması için öncü ve örnek olmaya çalışıyor. Bisikleti seven, merak eden, öğrenmek isteyen, ilgilenen ve soruşturan geniş bir üye profiline büyük keyifle hizmet veriyor.

MTBTR ‘nin içeriği çok sık güncelleniyor. Dünyada ve Türkiye’de dağ bisikleti sporu konusundaki son gelişmeler, yenilikler, ürün ve çeşitler, son trendler tüm boyutlarıyla sunuluyor. Ülkemizde dağ bisikletiyle ilgili tüm gelişmeler okuyucuya sunulurken, Avrupa ve dünyada olan biten de anında okuyucu ile buluşuyor.

MTBTR öncelikle bir dağ bisikleti sporu yayını ama giderek bisikletin diğer disiplinlerine de açılıyor. Dağ bisikleti yarışları yanında yol bisikleti yarışları ve genişleyen teknoloji ve donanım yazıları sayfalarda daha sık yer almaya başladılar. Bu sayede MTBTR bisikletin her dalını kucaklayan sevgi, bilgi ve deneyimin sürekli paylaşıldığı bir platformdur.

MTBTR bisikletle dolu bir hayat tarzını benimsemiş, bisiklet konusunda önemli bir ortak tecrübeyi paylaşan kişiler tarafından büyük bir zevkle hazırlanıyor.

Gelin siz de dağ bisikleti ile bizim aracılığımızla tanışın. Yaşamınızda olumlu yönde pek çok değişim yaşayacağınızı göreceksiniz!

Durma bisiklete bin!

Arşiv

2001 - 2016 @ Tüm hakları saklıdır.

To Top