Yerli Piyasa

Accell Bisiklet İş Ortakları Toplantısı 2017

Accell Bisiklet İş Ortakları Toplantısı 21-23 tarihleri arasında Antalya’nın Belek ilçesinde Xanadu Resort’ta gerçekleşti. Bianchi, Carraro, Lapierre, Ghost ve Whistle ‘ın yeni modelleri sergilendi.

Bu seneki mottosu “Biz biriz, yeteriz” olan Accell Bisiklet’in iş ortaklarından Carraro Bisiklet’in 3. nesil sahibi Gian Andrea Carraro, birçok markaya sele üreten DDK Grubu Ceo’su Richard Tsai ve Accell Bisiklet markaları arasına yeni katılan Chaoyang lastiklerinin Satış Müdürü Julian Chen katılarak sunum yaptı.

DDK Grubu CEO’su Richard Tsai

Toplantının ikinci bölümünde Accell Bisiklet’in desteklediği organizasyon ve sporculara yer verildi. Veloturk, Coraline Chapatte ve Abdulkadir Özoğul da toplantıda bir sunumla yer aldılar. Veloturk, iki senede yaptıkları “BİR ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER”sloganıyla yaptıları projeleri anlatırken amatör sporculara açık Gran Fondo yarışlarını neden yapmak istediklerinden bahsetti. Dernekleşmeye doğru yol aldıklarını da bu sunumdan öğrenmiş olduk.
Veloturk’un yapmış olduğu sunumu merak ediyorsanız aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

Vetoturk ile Accell Bisiklet işbirliğinde ekip 2017’de Bianchi’nin Specialissima modeline bineceklerini de duyuralım.

Accell Bisiklet bayilerinden siparişlerini B2B sistemi üzerinden alıyor. Bu sene farklı bir uygulama ile üst segmen ürünler ön sipariş ile verilebileceğini, bunun getirisinin de maliyetleri düşüreceğini, yabancı online satış yapan internet siteleriyle de fiyat rekabeti sağlanabileceği söyleniyor.

2017’de Bianchi’nin (Lotto Jumbo’nun kullandığı) Specialissima, (Eurobike yazımızda kısaca değindiğimizOltre XR4, Super Record Campagnolo setli Infinito ve Intenso gibi üst modelleri de artık Türkiye piyasasında olacak.

Bianchi Oltre XR4

Bianchi Oltre XR4

Türkiye’ye Yeni Bir Bisiklet Lastik Markası Giriyor, Chaoyang!

Chaoyang Satış Müdürü Julian Chen şirketin büyüklüğünü anlatırken fabrikanın bulunduğu Çin Halk Cumhuriyeti’nin Hangzhou Şehrinin ne kadar güzel olduğunu öğreniyoruz. 2014 yılında dünyada ilk 10 lastik üreticileri arasına girmiş bir firma. Bisiklet lastiği dışında motosiklet, otomobil, kamyonet, kamyon, ATV, ve römork lastiği de üreten firma 2016 Avrupa’daki birçok yarışa ve etkinliğe katılarak markanın görünürlüğünü arttırmışlar. 19 etkinliğin olduğu 10 farklı ülkede yer almışlar.

Chaoyang, Eliminatör Dünya Şampiyonu Çek Cumhuriyeti’den Daniel Federspiel’ inde sponsoru aynı zamanda. Rio da yarışan Belçikalı Ruben Scheire de Chaoyang lastiklerini kullanıyor.

chaoyangtire.com

Daniel Federspiel'in Lastik Sponsoru CHAOYANG

Daniel Federspiel’in Lastik Sponsoru CHAOYANG

Accell Bisiklet İş Ortakları Toplantısı 2017
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Durma bisiklete bin!

Arşiv

2001 - 2016 @ Tüm hakları saklıdır.

To Top