Dağ Bisikleti Yarışları

Yeni Bir Dağ Bisikleti Etap Yarışı: Trans Taurus

Torosların olağanüstü güzelliği, ” Trans Taurus ” etkinliği ile “Epic” yarışlar serisine eklenecek farklı bir sportif karaktere bürünüyor.

Trans Taurus etkinliği dağ bisikleti yarışlarına yeni bir soluk getirerek Türkiye’de oldukça yeni olan etap yarış formatında yapılan ilk etkinliklerden birisi olarak Antalya Kemer bölgesinde 4-5-6 Kasım 2016 tarihlerinde hayata geçiyor. 3 gün boyunca Toros dağlarının eşsiz manzarası eşliğinde sporcular 190 km’lik parkurda kondisyon ve dayanıklılıklarını test edecekler.

Kemer Kaymakamlığı himayesinde Kemer Belediyesinin destekleri ile yapılacak etkinlikte, etaplar Kemer’den başlayıp, Kemer’de bitecek ve üç gün boyunca üç farklı etaba sahip olacak. Kemer bölgesinin turizm potansiyeli ve aynı zamanda eşsiz coğrafyası sayesinde şehrin hemen yanı başından başlayan Torosların batı uzantısı Beydağları’nda uzun tırmanışlar, inanılmaz Akdeniz manzaraları ve adrenalin dolu uzun inişlerle parkur, dağ bisikleti keyfini bir başka seviyeye taşıyacak.

Torosların tüm dokusunu unutulmaz anılarla deneyimleyecek katılımcılar, 3 gün boyunca zorlu etaplarda ter döküyor olacaklar. Trans Taurus sporu hayat tarzı haline getirmiş kitlelerin dünyadaki bu tarzda farklı ve zorlu etap yarışları arayışlarına yönelmesinden esinlenerek hayata geçirilmiştir.

Trans Taurus Dağ Bisikleti etap yarışı etkinliği; 4-5-6 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilmesinin ardından 2017 yılında bir üst seviyeye çıkarılarak 5 gün 5 etap “Epic” yarış formatı ile Türkiye’de daha önce hiç yapılmamış bir dağ bisikleti etkinliği olacak.

Etkinlik ile ilgili tüm bilgilere; www.transtaurus.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Konaklamasız Kişi Başı Katılım Ücreti 250TL

Yeni Bir Dağ Bisikleti Etap Yarışı: Trans Taurus
1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Bu Filmi Seyredince Katılmak İsteyeceksiniz! – Dağ Bisikleti Türkiye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Durma bisiklete bin!

Arşiv

2001 - 2016 @ Tüm hakları saklıdır.

To Top