Dağ Bisikleti Yarışları

Denizli’de Dağ Bisikleti Maratonu Düzenleniyor

Çamlıbel Dağ Bisiklet Maraton Yarışı Afişi

Çameli Dağ Bisiklet Maraton Yarışı Afişi

Çameli Dağ Bisikleti Maratonu ParkurU

Çameli Dağ Bisikleti Maratonu Parkuru

Denizli’nin Çameli ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) destekleri ile hayata geçirilen, “Çameli Spor, Macera ve Doğa Turizm Altyapı Geliştirme” projesi kapsamında; 5 Haziran 2016 tarihinde dağ bisikleti maratonuna ev sahipliği yapıyor.

Çameli Dağ Bisikleti Maratonu, yurdun çeşitli bölgelerinden profesyonel bisikletçilerin katılımıyla, Denizli ili, Çameli’nin doğal ve kültürel tanıtımını yapmayı amaçlayan bir spor organizasyonu hedefiyle yola çıkılmış.

Zirve İnşaat, Gözde Zirve Hazır Yemek ve Gözde Kuyumculuk firmasının destekleri ile gerçekleştirilecek olan organizasyonun başında tecrübeli isim Kamil Alev’i görüyoruz.

ÖN KAYIT

Sadece kayıt yaptırmış lisanslı sporcular yarışmalara katılabilir. Ön kayıtlar 02 Haziran 2016 Perşembe gününe kadar geçerlidir. Kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

PARKUR

Yarış Çameli merkezden başlayıp Çameli merkezde bitiyor. Parkur toprak orman yolları ve asfalt yollardan oluşur. Elit Erkekler 87 km, Elit Kadınlar ise 51 km’lik bir parkurda yarışacaklar. 87 km’de toplamda kazanılan irtifa 2180 metre olacak.

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/camelibisiklet

Çameli Dağ Bisikleti Maratonu Parkurundan

Çameli Dağ Bisikleti Maratonu Parkurundan

Denizli’de Dağ Bisikleti Maratonu Düzenleniyor
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top